OPTİSAĞLIK YARDIM

Üye Olmadan Alışveriş Yapabilir miyim ?

İade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan optisaglik.com'a üye olduktan sonra tüm ürünlere göz atabilir, yüzlerce marka ve binlerce çeşit medikal ürünü yakından takip edebilirsiniz.

 

optisaglik.com'dan  Alışveriş yapmak Güvenli mi ?

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. optisağlık kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz optisaglik.com‘da saklanmamaktadır.

 

Sipariş İptal Edildiğinde param nasıl ve ne kadar sürede iade edilir ?

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler optisaglik.com'a ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; optisaglik.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

 

Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

 

 Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekir ?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.Kargo ve Ödeme Koşulları

Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin gönderimi Nak kargo ve MNG kargo firması ile sağlanmaktadır.

optisaglik.com'dan yapacağınız alışverişlerde herhangi bir  kargo ücreti ödemezsiniz.
Değişim için veya iade için gönderilen ürünlerde kargo bedeli ödemezsiniz.

Satın almak istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreci boyunca optisaglik.com tarafından yönlendirileceksiniz. Sepetim sayfasından "Şimdi Satın Al" butonu ile bir sonraki aşamaya geçebilir, teslimat, fatura adresi ve sipariş notu bilgilerini doldurduktan sonra, "Ödeme Yap" butonuna tıklayarak isterseniz havale/eft, isterseniz kredi kartı ile öde seçeneği ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.