Eczanelere Özel Toptan İndirimli Fiyatlar Opti Sağlık’da.

Opti Sağlık Eczanelere özel ürün çeşitliliği ve avantajlı fiyatlar ile aradığınız ürünü bulabileceğiniz, hiçbir stok sorunu olmadan kolayca tedarik edebileceğiniz bir Portaldır. Opti Sağlık 200’den Fazla eczaneye ürün sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz promosyonlar, avantajlı fiyatlar ile müşterimizin memuniyetini sağlayarak her zaman avantajlar sunmaktayız.

Medikal, Toplu Tüketim Ürünleri, Elektronik Sağlık Cihazları, Hasta Bezleri, Ortopedik Ürünler, Yara ve Yanık Bakım Ürünleri, Metal Ortepedi, İğne Ucu ve Enjektörlerden bir çok kategoride sizelere ürün sağlamaktayız.

  • Yüksek stok yapmadan en uygun birim fiyatı,
  • Mevcut ecza deposu ve farmazon vb. sitelerden daha uygun fiyatı,
  • Hızlı sevkiyat ile ürünlerin aynı gün sizlere teslim edilmesi,
  • Opti Medikal Sağlık firmamızın eczane kökenli olması sizlerin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlaması ve uygun çözümleri sizlere sunması,
  • Kolay ve hızlı iade süreçleri,
  • Toplu alımlarda fiyat avantajları ve indirimler,
  • Her zaman stoklu çalışma ve tedariği zor ürünlerde anlık bilgilendirme ve teslim etme.

Opti Sağlık firması olarak eczanelerin tedarikte zorlandıkları tüm ürün gruplarında hızlı teslimat ve indirimli toptan fiyatlar sunmaktayız. Medikal Ürünleri, Hasta Bezleri, Elektronik Sağlık Ürünleri, Yara Yanık Bakım Ürünleri, Ortopedik Ürünler, İğne Uçları ve bir çok hasta bakımında kullanılan yardımcı ürünleri aynı gün ücretsiz kargo ve düşük fiyatlar ile eczanelere sunmaktayız.

MARKALARIMIZ

Sağlık, medikal, elektronik cihazlar, hasta bezleri, yardımcı sarf malzemeler, yara bakım ürünleri, metal ortopedi ve güzellik ürünleri yelpazemiz kapsamında depolarımızda 10.000 ‘den fazla farklı çeşit bulunmaktadır. Opti Sağlık müşterilerine düzenli olarak promosyonlar ve kategori tavsiyeleri de sunmaktayız.