CASE ÇELİK TABANLIK NO:38

Ürün Kodu : 00001920
Marka: CASE
Marka: 00001920
Marka: 8697888826826
73,00 TL
KDV Dahil

Tükendi

Stok Tükenmek Üzere
  • %3 İskonto %3 İskonto

Ortopedik Çelik Taban Desteği ürünü düz taban rahatsızlığı olan , içe basan kişilerin yürüyüş kabiliyetlerini artırmak  bilek yonelmesini azaltmak ve dizde ve ayak bileğinde yönelmeyi engellemek  için üretilmiş sağlık ürünüdür.

Çelik Tabanlık ürünü paslanmaz çelik desteği sayesinde vücuda binen yükü dağıtarak vücudun ve ağrıların hafiflemesine yardımcı olmaktadır.Ürün portatif olup her ayakabıda kullanılabilmektedr. Ürün ayakkabıda cok az daraltma yapmaktadır.Bu yüzden rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.ürün açık ayakkabılarda kullanılamaz.ürün kullanılırken mutlaka doğru takılmalıdır.ve uygun ayakkabı numarası alınmalıdır.

Çelik Destekli Tabanlık;

Paslanmaz Çelik Köprü

%100 Ortopedik Yapısı  

Sipariş ve Teslimat sürecimiz;
  • İzmir içerisine aynı gün kendimiz teslim ediyoruz,
  • Saat 16:00'a kadar verilen siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz,
  • Kargolarınızı en geç iki iş günü içerisinde sizlere sunuyoruz,
  • 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ.

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Ürün Yorumları